Valheim i Let’s Build a Zoo od dzisiaj w Xbox Game Pass

Valheim

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiła finalna wersja Grounded wraz z Moonscars, natomiast dzisiaj w abonamencie Microsoftu lądują kolejne dwie nowości. Mowa o Valheim oraz Let’s Build a Zoo. Dla każdego coś fajnego!

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (29 września 2022)

Zwiastun Valheim

Valheim reprezentuje gatunek gier survivalowych, a do tego posiada w pełni otwarty świat. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, natomiast akcja opowieści została osadzona w uniwersum inspirowanym mitologią nordycką. Motywami przewodnimi zabawy są m.in. takie aspekty jak eksploracja, zbieranie surowców, tworzenie przedmiotów czy walka z rozmaitymi przeciwnikami.

Zwiastun Let’s Build a Zoo

Let’s Build a Zoo jest strategią ekonomiczną, w której otrzymujemy szansę poprowadzenia własnego ogrodu zoologicznego. Tak jak w przypadku Valheim, fabuły tu nie uświadczymy. Motywem przewodnim zabawy jest rozbudowywanie swojego przybytku, aby z czasem zarabiać coraz to więcej pieniędzy.

Przeczytaj też: Procesor do gier

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je odpalić na następujących platformach:

  1. Valheim – Game Preview (PC)
  2. Let’s Build a Zoo (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy żadna z dzisiejszych nowości Was nie zainteresowała? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!