Krowi Poziom w Diablo 4 rzeczywiście istnieje? Wymowny komentarz twórców daje graczom nadzieję

diablo 4 krowi poziom

W trakcie BlizzCon 2023 oficjalnie ogłoszono Diablo 4: Vessel of Hatred. Jest to pierwszy dodatek, który urozmaici rozgrywkę w hack’n’slashu Blizzarda. Gracze wciąż jednak liczą na to, że produkcja doczeka się, lub nawet już zawiera legendarny Krowi Poziom. Twórcy zdają się mieć w tym temacie pewne wskazówki…

Czy w Diablo 4 znajduje się Krowi Poziom? Twórcy droczą się z graczami

Diablo 4 obóz
Obóz w Diablo 4

Gracze od momentu premiery Diablo 4 dzielnie poszukują Krowiego Poziomu w grze. Jak informowaliśmy pod koniec czerwca, ważne poszlaki zostały usunięte z produkcji, co rozczarowało wielu fanów. Niektórzy wciąż są jednak przekonani, że lokacja znajduje się gdzieś w Sanktuarium, a wejście do niej nie zostało jeszcze odkryte.

Sytuację nieco rozjaśniła ostatnia rozmowa deweloperów z redakcją IGN. Podczas wywiadu ze strony Joe Piepiory i Tiffany Wat padły pewne sugestie, które wskazują na to, że Krowi Poziom rzeczywiście istnieje w Diablo 4. Jak mówi Wat, gracze powinni zachować sobie przedmioty, które zdobywają po pokonaniu krów w Diablo 4.

(J)oe Piepiora: Powiedziałeś Krowi Poziom? 

(R)edaktor IGN: Tak, Krowi Poziom

(T)iffany Wat: Brzmi po prostu niedorzecznie. Słyszałam chyba, że gracze mordują krowy.

J: Biedne, niewinne krowy na polu?

T: Biedne, niewinne krowy w Sanktuarium. To znaczy, Sanktuarium nie jest przyjaznym miejscem, nawet dla krów. Mogę jednak powiedzieć, że jeśli ludzie zebrali jakiekolwiek przedmioty w ramach swojej krowiej kampanii… kampanii na rzecz zabijania krów… powinni poczekać i je zachować.

J: Nie wiem, o czym ona mówi.

Rozmowa twórców Diablo 4 z redakcją IGN

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

Mając na uwadze, jak legendarną miejscówką jest Krowi Poziom, twórcy Diablo 4 faktycznie mogli umieścić (lub umieszczą) ją w swojej produkcji. W drugim sezonie można pozbyć się 666 krów, co pozwala zdobyć eliksir wytrzymałości, jednak trop urywa się w tym miejscu. Po słowach Tiffany Wat fani z pewnością ponownie chwycą za broń i zabiorą się za walkę z tymi zwierzętami, by kontynuować poszukiwania kultowej lokacji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.