Kuma na kolejnym zwiastunie Tekken 8! Ikoniczny wojownik powróci w najnowszej części bijatyki

kuma tekken 8

Miłośnicy popularnej serii bijatyk z pewnością wyczekują już końcówki stycznia przyszłego roku. Niebawem na rynku zadebiutuje bowiem Tekken 8, do którego premiery twórcy przygotowują nas od kilku tygodni. Tym razem Bandai Namco ma dla graczy zwiastun prezentujący kolejną postać – mowa o ikonicznym niedźwiedziu o imieniu Kuma!

Kuma na najnowszym zwiastunie Tekken 8

Zwiastun Tekken 8 – Kuma

Bandai Namco podkręca atmosferę przed premierą Tekken 8 i udostępnia kolejny zwiastun, tym razem prezentujący ikoniczną postać. Do gry powraca bowiem Kuma – niedźwiedź znany z wcześniejszych odsłon bijatyki. Na materiale możemy zobaczyć, jak wojownik radzi sobie w akcji, polegając na swojej sile i… rybie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że wszyscy zainteresowani mogą wypróbować aktualnie Tekken 8 za darmo. Demo gry jest dostępne na PlayStation 5, Xboxach Series X|S oraz PC. Do dyspozycji graczy oddano cztery postacie: Jina, Kazuyę, Paula i Ninę.

Zobacz też: Gry na Commodore 64

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Tekken 8 zadebiutuje 26 stycznia 2024 roku. Przed premierą warto sprawdzić wymagania sprzętowe, a także rzucić okiem na fabularny zwiastun. Gra zmierza natomiast na PC, PlayStation 5 oraz na Xboxy Series X|S.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.