Nadchodzi The Last of Us na Unreal Engine 5? Zobaczcie pierwsze materiały z nowej gry o zombie

Last Whisper Survival

Na rynku nie brakuje rewelacyjnych tytułów z zombie w roli głównej, jednak do tego grona chciałaby dołączyć kolejna gra — Last Whisper Survival studia MxzGaming. Deweloperzy wypuścili pierwsze materiały ze swojej produkcji, na których możemy zobaczyć całą masę nieumarłych. Produkcja od razu budzi skojarzenia z takimi hitami jak The Last of Us czy DayZ.

Last Whisper Survival, czyli nowa gra z zombie na Unreal Engine 5 na pierwszych materiałach

Devblog z Last Whisper Survival

Nie da się ukryć, że gry, w których musimy walczyć z zombie, cieszą się olbrzymią popularnością, szczególnie patrząc na sprzedaż oraz oceny takich produkcji jak Dead Island 2, The Last of Us, seria Resident Evil, czy Days Gone. Aspirować do tych tytułów chciałby Last Whisper Survival, które swoim klimatem oraz designem nawiązuje do dzieła Naughty Dog. Choć warto podkreślić, że pomimo iż gra znajduje się cały czas w fazie produkcji, to prezentuje się naprawdę ciekawie.

Jak możemy przeczytać w opisie na Steamie:

„Korporacje próbowały zawładnąć ludźmi za pomocą mikroczipów, jednak armia buntowników próbowała im się przeciwstawić. W 2201 r. 1% najbogatszego społeczeństwa, które przegrywało wojnę, rozprzestrzeniło śmiercionośnego wirusa, który miał za zadanie powstrzymać rebelię. Niestety wirus wymknął się spod kontroli i zamienił ludzi w mutanty oraz zombie. Nieliczni przetrwali w bunkrach lub kanałach, ale teraz, po 30 latach życia pod ziemią, nadszedł czas, aby odzyskać swoje prawa oraz świat na powierzchni”.

Opis Last Whisper Survival na Steamie

Ważną informacją jest na pewno fakt, że Last Whisper Survival opiera się na Unreal Engine 5, a sama produkcja zaoferuje rozgrywkę w trybie solo, multiplayer oraz kooperacji do 8 osób. Jak zapewniają deweloperzy, w otwartym świecie czeka na graczy sporo wyzwań, a także możliwość tworzenia wielu przedmiotów, które mają pomóc w przetrwaniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Last Whisper Survival

Oczywiście jak podkreślają deweloperzy — nie są to nawet gameplaye z wersji alfa, a tytuł cały czas znajduje się w fazie produkcji. Natomiast premiera Last Whisper Survival została zaplanowana na grudzień 2023 roku na komputerach osobistych. Jak wynika natomiast z opisów pod filmem, produkcja w przyszłości wyląduje także na PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Na razie możemy dodać Last Whisper Survival do listy życzeń na Steamie. Jak Wam się podoba nadchodząca gra od MxzGaming? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.