Let’s Build a Zoo trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery

Let's Build a Zoo

Trzeba przyznać, że to naprawdę udany dzień dla subskrybentów Xbox Game Pass. Dzisiaj w abonamencie pojawiło się bowiem aż 6 gier z Assassin’s Creed Odyssey na czele, a także dowiedzieliśmy się, że niedługo do subskrypcji zawita Deathloop. Z kolei teraz wyszło na jaw, że w dniu swojej konsolowej premiery usługę Microsoftu wzbogaci też Let’s Build a Zoo.

REKLAMA

Let’s Build a Zoo zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Let’s Build a Zoo

Let’s Build a Zoo to strategia ekonomiczna, w której zarządzamy własnym ogrodem zoologicznym. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak rozbudowywanie swojego przybytku i zarabianie pieniędzy. Pozyskane fundusze można przeznaczać na dalsze inwestycje w zoo, aby z czasem zaczęło przynosić jeszcze większe dochody.

Przeczytaj też: Mody do ETS2

Premiera Let’s Build a Zoo na konsole (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch) odbędzie się 29 września 2022 roku. Tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass, w ramach której odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i być może w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!