Lies of P dostarczy sporo rozrywki. Deweloperzy ujawnili przybliżony czas gry

Lies of P

Lies of P zachwyciło zarówno klimatycznym zwiastunem zaprezentowanym na pokazie Gamescom Opening Night Live, jak i licznymi fragmentami rozgrywki, które trafiały do sieci w trakcie targów w Kolonii. Tymczasem deweloperzy z Round8 Studio udzielili obszernego wywiadu serwisowi GamingBolt, w którym m.in. ujawnili, ile czasu zajmie graczom ukończenie wspomnianej produkcji.

REKLAMA

Lies of P zapewni kilkadziesiąt godzin zabawy

Lies of P – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Zgodnie z przekazanymi informacjami, na zapoznanie się z całą historią użytkownicy będą musieli przeznaczyć ponad 30 godzin. Twórcy podkreślają jednak, że na długość zabawy wpływ będą miały zarówno umiejętności, jak i styl gry poszczególnych osób. Deweloperzy zdradzili także, że jakiś czas temu przeprowadzili testy dwóch początkowych etapów Lies of P i większości uczestnikom ich ukończenie zajęło ponad 5 godzin. Wiele wskazuje więc na to, że na fani gatunku mogą liczyć na kolejną rozbudowaną produkcję.

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

Lies of P ma w przyszłym roku zadebiutować na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niewykluczone jednak, że produkcja doczeka się również wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Warto także pamiętać, że zgodnie z zapowiedziami tytuł w dniu premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!