Jeszcze jeden gameplay z Lies of P. Gra zmierzająca do Xbox Game Pass błyszczy w 4K

Lies of P

W ostatnich dniach nie można było narzekać na brak materiałów z Lies of P. Podczas targów Gamescom 2022 twórcy opublikowali m.in. klimatyczny zwiastun i długi gameplay. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Do sieci trafiły bowiem kolejne fragmenty rozgrywki ze wspomnianej produkcji.

REKLAMA

Nowe fragmenty rozgrywki z Lies of P prezentują walkę i nie tylko

Lies of P – gameplay w 4K

Najnowszy gameplay z Lies of P dostępny jest w rozdzielczości 4K i trzeba przyznać, że pod względem wizualnym nadchodząca gra studia Round8 prezentuje się naprawdę dobrze. W materiale nie zabrakło oczywiście również miejsca na prezentację wymagających starć z oponentami. Wideo pozwala także rzucić okiem na menu rozwoju postaci.

Zobacz też: Najlepsze soundbary do telewizora

Lies of P powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja ma ukazać się na wymienionych platformach w przyszłym roku, ale dokładny termin debiutu nie jest obecnie znany. Warto także pamiętać, że zgodnie z zapowiedziami tytuł w dniu premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!