Lies of P trafi do Xbox Game Pass? Wiele na to wskazuje!

Lies of P

Lies of P to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier ostatnich lat. Ta produkcja z gatunku soulslike opowie mroczną historię Pinokia, a rozgrywka zostanie osadzona w mrocznym mieście Krat, do złudzenia przypominającym Yharnam z Bloodborne. Teraz okazuje się, że gra najprawdopodobniej trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA

Lies of P w Xbox Game Pass to bardzo prawdopodobny scenariusz

pic.twitter.com/JNvTqosmKF

— The Snitch (@insider_wtf) August 20, 2022

pic.twitter.com/JNvTqosmKF

— The Snitch (@insider_wtf) August 20, 2022

The Snitch, informator znany z dostępu do bardzo dobrych źródeł, wrzucił na swojego Twittera tajemniczy post. Wideo na zielonym, wręcz Xboxowym tle, zawiera ukryty przekaz w alfabecie Morse’a, który brzmi następująco: „The wise man say, you’ll find your way„. Gracze szybko połączyli kropki i odkryli, że wspomniany cytat pochodzi z książek o Pinokiu.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Mówiąc prościej, Xboxowe tło oraz cytat z Pinokia wręcz jednoznacznie wskazują, że The Snitch chciał nam przekazać, iż Lies of Pie zawita do Game Passa. Mężczyzna ma na swoim koncie masę potwierdzonych przecieków (m.in. datę premiery God of War Ragnarok czy debiut Hollow Knight: Silksong w XGP), dlatego zdecydowanie warto liczyć się z jego postami. Tegoroczny Gamescom Opening Night Live rozpocznie się już w najbliższy wtorek i niewykluczone, że to właśnie wtedy poznamy datę premiery Lies of P oraz oficjalnie usłyszymy, że gra zadebiutuje w Xbox Game Pass. Trzymajmy kciuki!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!