Lies of P trafi do Xbox Game Pass? Wiele na to wskazuje!

Lies of P

Lies of P to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier ostatnich lat. Ta produkcja z gatunku soulslike opowie mroczną historię Pinokia, a rozgrywka zostanie osadzona w mrocznym mieście Krat, do złudzenia przypominającym Yharnam z Bloodborne. Teraz okazuje się, że gra najprawdopodobniej trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Lies of P w Xbox Game Pass to bardzo prawdopodobny scenariusz

The Snitch, informator znany z dostępu do bardzo dobrych źródeł, wrzucił na swojego Twittera tajemniczy post. Wideo na zielonym, wręcz Xboxowym tle, zawiera ukryty przekaz w alfabecie Morse’a, który brzmi następująco: „The wise man say, you’ll find your way„. Gracze szybko połączyli kropki i odkryli, że wspomniany cytat pochodzi z książek o Pinokiu.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Mówiąc prościej, Xboxowe tło oraz cytat z Pinokia wręcz jednoznacznie wskazują, że The Snitch chciał nam przekazać, iż Lies of Pie zawita do Game Passa. Mężczyzna ma na swoim koncie masę potwierdzonych przecieków (m.in. datę premiery God of War Ragnarok czy debiut Hollow Knight: Silksong w XGP), dlatego zdecydowanie warto liczyć się z jego postami. Tegoroczny Gamescom Opening Night Live rozpocznie się już w najbliższy wtorek i niewykluczone, że to właśnie wtedy poznamy datę premiery Lies of P oraz oficjalnie usłyszymy, że gra zadebiutuje w Xbox Game Pass. Trzymajmy kciuki!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.