Hollow Knight: Silksong z premierą w Xbox Game Pass? To bardzo możliwe!

Hollow Knight: Silksong

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w dniu premiery w ramach Xbox Game Pass zagramy w Hollow Knight: Silksong. Zasugerował to znany informator, który wcześniej przedwcześnie zdradził datę premiery The Last of Us Remake oraz podał rozpiskę czerwcowego State of Play. Oba przecieki się potwierdziły, a to bardzo dobrze wróży.

Hollow Knight: Silksong może pojawić się w Xbox Game Pass na premierę

? Day One pic.twitter.com/oekM1TG3TZ

— The Snitch (@insider_wtf) June 10, 2022

? Day One pic.twitter.com/oekM1TG3TZ

— The Snitch (@insider_wtf) June 10, 2022

Informator ukrywający się na Twitterze pod pseudonimem The Snitch wrzucił na platformę grafikę z Hollow Knight i podpisał ją jako „Day One”, dodając na przodzie zieloną ikonkę. To dość wymowne i mimo że zrzut ekranu pochodzi z pierwszej części gry, to ona znajduje się już w bibliotece Xbox Game Pass, więc mężczyzna musiał mieć na myśli Hollow Knight: Silksong.

Przeczytaj też: Jak urządzić pokój gamingowy?

Podsumowując: bardzo możliwe, że Hollow Knight: Silksong trafi do Game Passa na premierę, ale na ten moment oczywiście nie możemy brać niczego za pewnik. Już jutro odbędzie się konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase, więc jeżeli przeciek jest prawdziwy, to zapewne zostanie potwierdzony na imprezie Microsoftu. Chcielibyście zobaczyć Hollow Knight: Silksong w Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.