Life by You z datą premiery w Early Access! Mocna konkurencja dla The Sims niebawem zadebiutuje

Life by You

Coraz częściej w sieci pojawiają się informacje o Life By You, czyli symulatorze życia, który ma stanowić konkurencję dla The Sims od EA. Produkcja miała ukazać się w zeszłym roku, jednakże ostatecznie zaliczyła opóźnienie. Tym razem jednak jej data debiutu wydaje się być niezagrożona.

Life by You zadebiutuje w czerwcu 2024 roku

Według oficjalnej notki prasowej od twórców, Life by You zadebiutuje 4 czerwca 2024 roku w formule Early Access na platformie Steam oraz w Epic Games Store. Produkcja jest symulatorem życia, który pod wieloma względami ma być o wiele bardziej zaawansowany niż seria The Sims od EA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Life by You tworzone jest przez Paradox Interactive i pierwotnie miało zadebiutować jeszcze w zeszłym roku. Tak się jednak nie stało ze względu na opóźnienie w procesie produkcji. Jednakże teraz w końcu gracze będą mogli sprawdzić symulator życia w innej odsłonie niż seria The Sims.

Prowadzenie pojazdów w Life by You

Poza datą premiery wczesnego dostępu twórcy podzielili się również fragmentami elementów rozgrywki ze swojego dzieła. Life by You zaoferuje graczom takie mechaniki jak prowadzenie pojazdów, zaawansowane relacje i interakcje pomiędzy postaciami czy oficjalne wsparcie modów.

Relacje i interakcje w Life by You

Póki co Life by You debiutuje jedynie w formule wczesnego dostępu, co oznacza, że pozycja nie jest ukończona, a twórcy wciąż będą nad nią pracować. Nie zmienia to jednak faktu, że konkurencja dla The Sims wydaje się być ciekawa, a EA będzie musiało zareagować, jeżeli nie chce, aby ich marka ucierpiała przez premierę Life by You.

Źródło: X (Twitter), TGG

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.