Like a Dragon: Ishin z prezentacją mini-gier. Zwiastun pokazuje wyścigi kurczaków i pojedynek picia sake

Like a Dragon: Ishin

Kilka dni temu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Like a Dragon: Ishin pokazujący spokojne życie na wsi. Tymczasem okazuje się, że SEGA – wspólnie z deweloperami z Ryu ga Gotoku Studio – przygotowała jeszcze jeden materiał promocyjny. Trailer skupia się na prezentacji różnego rodzaju mini-gier.

Nowy zwiastun Like a Dragon: Ishin skupia się na prezentacji aktywności pobocznych

Like a Dragon: Ishin – zwiastun prezentujący mini-gry

Powyższy zwiastun zapowiada, że w Like a Dragon: Ishin gracze będą mogli m.in. wykazać się swoimi umiejętnościami tanecznymi, a także wokalnymi. W produkcji Ryu ga Gotoku Studio nie zabraknie też wyścigów kurczaków oraz gry w kości, dzięki którym zainteresowani będą mogli zdobyć dodatkowe fundusze.

W Like a Dragon: Ishin pojawi się również możliwość wędkowania, a także gry karciane – w tym m.in. Koi-koi oraz dużo lepiej znany zachodnim graczom poker. Zainteresowani będą mogli też sprawdzić swoje umiejętności w piciu sake oraz w grze w „kamień, papier i nożyce”. Warto rzucić okiem na wspomniany zwiastun, ponieważ twórcy przygotowali sporo dodatkowych atrakcji.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Like a Dragon: Ishin zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 21 lutego. Warto wspomnieć, że w zeszłym miesiącu do sieci trafił zwiastun poświęcony systemowi walki, w którym nie brakowało krwawych i brutalnych scen.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!