Lords of the Fallen dostało dużą aktualizację! Twórcy zadbali o wydajność gry i trudniejszych bossów

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen nie miało łatwego startu – pierwsze opinie na platformie Steam był w większości negatywne, a gracze narzekali na optymalizację czy problemy w trybie kooperacji. Twórcy obiecali jednak, że gra będzie coraz lepsza, a także ogłaszali plany na rozwój produkcji. W związku z tym do Lords of the Fallen trafiła właśnie aktualizacja o numerze 1.1.326.

Lords of the Fallen z aktualizacją 1.1.326

Mimo niezbyt pozytywnego odbioru deweloperzy nie poddali się i naprawiają swoją produkcję. Aktualizacja 1.1.326 skupia się na usuwaniu różnych usterek, które przeszkadzały graczom, oraz wprowadza ulepszenia optymalizacji gry. Jak głosi opis łatki, w wymiarze Umbral powinna nastąpić zauważalna poprawa wydajności.

Ponadto twórcy dodali nowy system blokowania uwagi na przeciwniku, dzięki czemu kamera domyślnie zatrzymuje się w centralnym punkcie obrazu. Na podstawie opinii graczy, deweloperzy skupili się również na zrównoważeniu najpotężniejszych zaklęć obezwładniających i umiejętności dystansowych. Zmiany te obowiązują jednak tylko tryb PVP i nie mają żadnego wpływu na PVE.

Dodatkowo bossowie, których spotkamy na swojej drodze, będą teraz stanowić większe wyzwanie. Deweloperzy ponownie mając na uwadze odzew społeczności, postanowili zmienić ich poziom trudności, modyfikując część zachowań wrogów, a także zmieniając ich punkty wytrzymałości i zadawane obrażenia.

Aktualizacja 1.1.326 wprowadziła również do Lords of the Fallen najnowszą wersję DLSS 3. Gracze mogą aktywować ją ręcznie za pomocą komendy -DLSSFG. Kiedy opcja będzie w pełni stabilna, ma uruchamiać się domyślnie dla użytkowników kart Nvidii z serii 40.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Lista zmian jest długa, a całość znajdziemy we wpisie na platformie Steam. Na zakończenie przypominamy, że Lords of the Fallen zadebiutowało 13 października 2023 roku i jest dostępne na PC oraz na konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Aktualizacja 1.1.326 jest już dostępna na wszystkich platformach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.