Do Lords of the Fallen trafi masa nowej zawartości! Twórcy ujawniają swoje plany na rozwój gry

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen nie spotkało się początkowo z ciepłym odbiorem graczy, a wiele osób narzekało między innymi na optymalizację. Jakiś czas temu jednak twórcy obiecali, że gra będzie coraz lepsza, a także pochwalili się doskonałą sprzedażą swojej produkcji. Teraz z kolei CI Games ma dla nas wieści dotyczące rozwoju Lords of the Fallen.

CI Games ujawniło plany na rozwój Lords of the Fallen

lords of the fallen plany na rozwój
Plany na rozwój Lords of the Fallen

CI Games zapowiedziało dzisiaj konkretne plany na dalszy rozwój Lords of the Fallen. Zmiany i nowości mają pojawić się w grze do końca bieżącego roku. W najbliższym czasie na graczy mają między innymi czekać dwa różnorodne eventy, które dodadzą do produkcji nową zawartość.

Ponadto deweloperzy chcą co tydzień oddawać w ręce graczy aktualizacje, które będą koncentrować się na poprawie optymalizacji wydajności, stabilności i balansu. Dotyczy to też trybu sieciowego w ramach cross-playu.

Miłośnicy tytułu mogą także spodziewać się nowych linii zadań fabularnych, 12 zaklęć, kolejnych finiszerów i innych funkcji, które sugerowali gracze. Lords of the Fallen ma również zaoferować system modyfikatorów New Game Plus.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Na zakończenie przypominamy, że Lords of the Fallen zadebiutowało 13 października 2023. Produkcja jest dostępna na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.