Lords of the Fallen z kolejnymi szczegółami! Twórcy potwierdzili tryb, który wydłuży rozgrywkę

Lords of the Fallen

W ostatnim czasie twórcy Lords of the Fallen dzielą się z graczami coraz większą liczbą informacji na temat ich nadchodzącej produkcji. Na udostępnionych materiałach mogliśmy zobaczyć już między innymi walkę z dwoma bossami czy krainę umarłych. Teraz deweloperzy z CI Games podzielili się kolejnymi szczegółami, dotyczącymi między innymi popularnego trybu oraz różnych zakończeń.

Lords of the Fallen z trybem Nowa Gra Plus oraz różnymi zakończeniami

Zwiastun Lords of the Fallen

Jak dowiedzieliśmy się jakiś czas temu, ukończenie kampanii w Lords of the Fallen bardziej doświadczonym z gatunkiem soulslike graczom powinno zająć około 25-30 godzin. W wywiadzie dla MP1st, dyrektor kreatywny Cezar Virtosu i szef studia CI Games Saul Gascon potwierdzili natomiast, że w produkcji będzie również dostępny tryb Nowa Gra Plus, a na fanów będzie w nim czekać sporo niespodzianek. Gracze mają spotkać trudniejszych do pokonania wrogów, ale także trafić na pewne utrudnienia na przykład w postaci tylko jednego przenośnego punktu odradzania.

Ponadto, jak mówi Saul Gascon, 30 godzin to jedynie kwestia jednego przejścia gry, a twórcy zaplanowali trzy różne zakończenia. W zależności od frakcji, z którą postanowimy się sprzymierzyć, czeka nas inny finał gry. Według szefa studia CI Games różne zakończenia oraz dostępne klasy i buildy do wypróbowania są dobrym powodem, by po ukończeniu kampanii zagrać ponownie w trybie Nowa Gra Plus. Dzięki temu ostatecznie w grze można spędzić więcej czasu, poznając ją lepiej i ciesząc się wydłużoną rozgrywką.

W ramach przypomnienia Lords of the Fallen to nadchodząca produkcja z gatunku soulslike, która może być dobrą propozycją dla fanów gier z cyklu Dark Souls. Twórcy zaimplementowali w grze mechanikę dwoistego świata – krainę żywych Axiom oraz martwych – Umbral. Oba wymiary posiadają unikalne ścieżki, przeciwników czy przedmioty do zdobycia, a dzięki specjalnej Lampie gracze mogą przekraczać granice między równoległymi światami.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Lords Of The Fallen

Na zakończenie przypominamy, że Lords of The Fallen zostanie wydane 13 października na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra pojawi się także w polskiej wersji językowej (napisy) i aktualnie można ją zamówić w przedsprzedaży.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.