Lords of the Fallen „ogromnym sukcesem”! CI Games i Hexworks chwalą się wynikami sprzedaży

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen zebrało mieszane recenzje, a po premierze nowego action-RPG CI Games zanotowało spadki na giełdzie. Okazuje się jednak, że produkcja skierowana do fanów gatunku soulslike nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy. Polska firma – wspólnie ze studiem Hexworks – postanowiła bowiem pochwalić się wynikami sprzedaży wspomnianego tytułu.

CI Games i Hexworks chwalą się wynikami sprzedaży Lords of the Fallen. Gra osiągnęła ważny kamień milowy

W komunikacie prasowym poinformowano, że sprzedaż Lords of the Fallen przekroczyła już milion egzemplarzy. Wynik ten udało się osiągnąć w zaledwie 10 dni po premierze. Marek Tymiński – dyrektor generalny CI Games – podkreśla, że jest to „ogromny sukces całego zespołu”, a wspomniane action-RPG jest „najważniejszą i najambitniejszą” grą stworzoną w ciągu 20-letniej historii firmy.

Dziękujemy wszystkim Wybrańcom, którzy wyruszyli w podróż przez Mournstead, by nieustraszenie przemierzać krainy żywych i zmarłych. Jesteśmy niezwykle wdzięczni zaangażowanej społeczności Lords of the Fallen za ich cenne opinie i nieustanne wsparcie. To ich poświęcenie sprawiło, że ten sukces stał się możliwy i z dumą dzielimy się nim z fanami. – powiedział Saul Gascon, dyrektor studia Hexworks.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 8000 zł

Lords of the Fallen dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia CI Games i studia Hexworks nie spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem na Steam. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.