Lords of the Fallen z mroczną ścieżką dźwiękową! CI Games szykuje niespodziankę dla fanów płyt winylowych

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen otrzymało wczoraj premierowy zwiastun. Dodatkowo CI Games podzieliło się kilkoma interesującymi szczegółami na temat zawartości nowego action-RPG. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą produkcją studia Hexworks. Wydawca postanowił bowiem jeszcze bardziej wprowadzić graczy w klimat wspomnianego tytułu i udostępnił oficjalną ścieżkę dźwiękową.

Ścieżka dźwiękowa z Lords of the Fallen już dostępna. Soundtrack doczeka się również bogatego wydania na winylach

Lords of the Fallen – fragment ścieżki dźwiękowej

Soundtrack z Lords of the Fallen dostępny jest już na Spotify, Apple Music oraz wielu innych serwisach. Na oficjalnym kanale gry na YouTube pojawił się natomiast fragment ścieżki dźwiękowej z nadchodzącego action-RPG od CI Games i studia Hexworks. Gracze mogą więc sprawdzić mroczne tony, które będą towarzyszyć im w trakcie rozgrywki.

To jednak nie koniec niespodzianek dla miłośników muzyki z gier wideo. CI Games postanowiło nawiązać współpracę z Laced Records. Na oficjalnej stronie wytwórni ruszy wkrótce przedsprzedaż ekskluzywnego wydania ścieżki dźwiękowej z Lords of the Fallen, która będzie zawierać trzy niebieskie, przezroczyste płyty winylowe. Standardowa edycja – z czarnymi płytami – dostępna będzie także u innych sprzedawców.

Ścieżka dźwiękowa do Lords of the Fallen została skomponowana przez Crisa Velasco oraz Knuta Avenstroup Haugena. Utwory są przesiąknięte klimatem mrocznego fantasy i czerpią inspiracje z dzieł takich kompozytorów jak Mozart, Verdi czy Ligeti. Posłuchajcie sami i dajcie znać, jak podobam Wam się soundtrack z nadchodzącego action-RPG od CI Games i studia Hexworks.

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen już w najbliższy piątek – 13 października 2023 roku – zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat długości rozgrywki w nadchodzącej produkcji studia CI Games i Hexworks.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.