Lords of the Fallen odbija się CI Games czkawką. Polacy notują spadki na giełdzie

Lords of the Fallen

Minęło już kilka dni od premiery Lords of the Fallen. Sama gra została przyjęta ciepło, ale cierpiała z powodu miernej jakości technicznej i optymalizacji. Dosyć średni debiut odbił się już na wynikach CI Games na giełdzie.

Cena akcji CI Games spadła o ponad 41% w ciągu 5 dni

Jak zauważył MauroNL z Twittera, cena akcji CI Games nie wygląda najlepiej. W przeciągu 5 dni (czyli od dnia premiery Lords of the Fallen) wycena spadła o 41%, aby dzisiejszego przedpołudnia wynosić 3,05 zł.

Pozostaje liczyć, że sytuacja uspokoi się wraz z dalszymi poprawkami ostatniego wydawnictwa studia. Są na to szanse, bo naturalnie CI Games nie ma planów jego porzucenia.

Wracając jednak do tematów okołogrowych, warto zerknąć na recenzje Lords of the Fallen. W nich dziennikarze dokładnie wymienili problemy, z którymi boryka się tytuł – wśród nich królują zacięcia, brak stabilności oraz nienajlepsza optymalizacja.

Zobacz też: Gry na komputer

Nie inaczej jest w przypadku samych graczy, którzy wyrazili swoją opinię na Steamie. Przed Hexworks nadal więc sporo pracy, aby doprowadzić Lords of the Fallen do zadowalającego poziomu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.