Mad Streets i 2 inne gry zmierzają do Xbox Game Pass

Hardspace: Shipbreaker

Wczoraj pisaliśmy, że do Xbox Game Pass trafi Lies of P i GRID Legends. Z kolei teraz wiemy, że prócz wymienionych produkcji w abonamencie Microsoftu z czasem pojawią się jeszcze trzy pozycje. Mowa o Mad Streets, You Suck At Parking oraz konsolowym Hardspace: Shipbreaker.

REKLAMA

Mad Streets, You Suck At Parking i konsolowe Hardspace: Shipbreaker trafią do Xbox Game Pass

Zwiastun Mad Streets

Mad Streets to zabawna gra multiplayer z brutalnym i zarazem komicznym systemem walki wręcz. Podczas zabawy będziemy mierzyć się z innymi graczami – fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy.

Nie wiadomo, kiedy Mad Streets trafi do Xbox Game Pass – dokładna data nie została podana.

Zwiastun You Suck At Parking

Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim You Suck At Parking jest parkowanie. Twórcy określają swoją produkcję jako „symulator parkowania”, ale trzeba zaznaczyć, że gra nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem. W każdym razie – rozgrywka wygląda przyjemnie.

Tak jak w przypadku Mad Streets, dokładna data dodania You Suck At Parking do biblioteki Xbox Game Pass nie jest jeszcze znana. Wiemy tylko, że gra zadebiutuje w abonamencie w dniu premiery, która ma nastąpić jeszcze w 2022 roku.

Zwiastun Hardspace: Shipbreaker

Hardspace: Shipbreaker w wersji na PC trafiło do Xbox Game Pass już w maju, ale teraz twórcy zapowiedzieli też wersję konsolową. Gra jest swojego rodzaju kosmicznym symulatorem zbieracza złomu, a podczas zabawy będziemy poszukiwać i sprzedawać dalej podzespoły kosmicznych wraków.

Premiera Hardspace: Shipbreaker w wersji na PS5 i Xbox Series X|S odbędzie się 20 września 2022 roku. Oczywiście tego samego dnia edycja na XSX|S zawita do oferty Game Passa.

Przeczytaj też: Kody do HOI4

Czekacie na którąś z omówionych produkcji, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!