Hardspace: Shipbreaker i Floppy Knights od dzisiaj w Xbox Game Pass

Hardspace: Shipbreaker

Tydzień temu Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę maja. Dwa dni później do usługi trafiły dwie nowości z Farming Simulator 22 na czele, a dzisiaj w abonamencie lądują kolejne dwie pozycje. Mowa o Hardspace: Shipbreaker i Floppy Knights.

Nowe gry w Xbox Game Pass (24 maja 2022)

Hardspace: Shipbreaker

Hardspace: Shipbreaker można określić mianem kosmicznego symulatora zbieracza złomu. Wcielamy się tu w postać imieniem Cutter, mającej ogromny dług u firmy LYNX. Aby spłacić zaciągnięte zobowiązanie, mężczyzna zaczyna zbierać i sprzedawać podzespoły kosmicznych wraków. Mimo że wydaje się to niezbyt skomplikowane, to w istocie kosmiczni zbieracze muszą być cały czas czujni, bo nieostrożność przy demontażu może doprowadzić np. do śmiercionośnego wybuchu.

Zwiastun Floppy Knights

Floppy Knights to połączenie strategii, karcianki i gry taktycznej. Główną bohaterką tej intrygującej produkcji jest wynalazczyni imieniem Phoebe — młoda dziewczyna, która stara się zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby w końcu wyprowadzić się od rodziców. Z czasem udaje jej się opracować bioniczne ramię pozwalające zmieniać dyskietki w tytułowych rycerzy (Knights). Wynalazek protagonistki okazuje się nieoceniony, kiedy w fantastycznej krainie, będącej jej domem, dochodzi do inwazji potworów.

Przeczytaj też: Orcs Must Die! za darmo na Xboxa

Floppy Knights jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Hardspace: Shipbreaker trafi do subskrypcji trochę później, zapewne przed 15:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry odpalimy na następujących platformach:

  1. Hardspace: Shipbreaker (PC)
  2. Floppy Knights (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy to nie pozycje dla Was? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.