Pierwsza Mafia do odebrania za darmo na Steam z okazji 20. urodzin serii

Mafia 1

Czwartek wielu graczom kojarzy się z darmowymi produkcjami, jakie oferuje Epic Games Store. W tym tygodniu darmówek jest jednak trochę więcej. Zgodnie z zapowiedzią, z okazji 20. rocznicy premiery Mafii 1, obecny wydawca serii 2K Games — przygotował dla graczy bardzo miły upominek.

Mafia 1 dostępna za darmo na Steam

Mafia 1 to pierwsza część kultowej serii, która od samego początku zaskarbiła sobie serca wielu graczy na całym świecie. Najlepszym dowodem na to, że tytuł ten nadal cieszy się dużym uznaniem, jest fakt, że w zeszłym roku, po przeszło 15 latach pracy, premierę miała modyfikacja Mafia Titanic Mod. Niestety, kolejne odsłony tego cyklu spotykały się już ze znacznie chłodniejszym przyjęciem, a zwłaszcza Mafia 3, która kompletnie porzuciła założenia oryginału.

Przeczytaj też: Głośnik przenośny — najlepsze modele

Pierwsza odsłona Mafii dostępna jest za darmo na platformie Steam od dziś do poniedziałku, 5 września. Trzeba przyznać, że jest bardzo miły gest ze strony wydawców, którzy w ten sposób chcą uczcić 20. urodziny serii. Mając na uwadze, że Hangar 13 nie tak dawno ogłosiło, że pracuje nad Mafią 4, to ten prezent może cieszyć jeszcze bardziej. Odebraliście już swój egzemplarz? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.