Pierwsza Mafia do odebrania za darmo na Steam z okazji 20. urodzin serii

Mafia 1

Czwartek wielu graczom kojarzy się z darmowymi produkcjami, jakie oferuje Epic Games Store. W tym tygodniu darmówek jest jednak trochę więcej. Zgodnie z zapowiedzią, z okazji 20. rocznicy premiery Mafii 1, obecny wydawca serii 2K Games — przygotował dla graczy bardzo miły upominek.

REKLAMA

Mafia 1 dostępna za darmo na Steam

In honor of #Mafia20 let's go back to where it all started 🏙

Get the original Mafia (digital) for FREE on @Steam from Sept. 1 – 5 pic.twitter.com/ZdxSFZrLwh

— 2K (@2K) August 29, 2022

In honor of #Mafia20 let's go back to where it all started 🏙

Get the original Mafia (digital) for FREE on @Steam from Sept. 1 – 5 pic.twitter.com/ZdxSFZrLwh

— 2K (@2K) August 29, 2022

Mafia 1 to pierwsza część kultowej serii, która od samego początku zaskarbiła sobie serca wielu graczy na całym świecie. Najlepszym dowodem na to, że tytuł ten nadal cieszy się dużym uznaniem, jest fakt, że w zeszłym roku, po przeszło 15 latach pracy, premierę miała modyfikacja Mafia Titanic Mod. Niestety, kolejne odsłony tego cyklu spotykały się już ze znacznie chłodniejszym przyjęciem, a zwłaszcza Mafia 3, która kompletnie porzuciła założenia oryginału.

Przeczytaj też: Głośnik przenośny — najlepsze modele

Pierwsza odsłona Mafii dostępna jest za darmo na platformie Steam od dziś do poniedziałku, 5 września. Trzeba przyznać, że jest bardzo miły gest ze strony wydawców, którzy w ten sposób chcą uczcić 20. urodziny serii. Mając na uwadze, że Hangar 13 nie tak dawno ogłosiło, że pracuje nad Mafią 4, to ten prezent może cieszyć jeszcze bardziej. Odebraliście już swój egzemplarz? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!