Manor Lords sprzedaje się jak ciepłe bułeczki! Wydawca chwali się kolejnym sukcesem

Manor Lords

Manor Lords odniosło duży sukces komercyjny. Jeszcze przed premierą polska produkcja została dodana do listy życzeń przez 3 mln użytkowników Steam, a w momencie uruchomienia wczesnego dostępu wdarła się na szczyt listy bestsellerów. Popularność gry nie słabnie, o czym świadczą najnowsze wyniki sprzedaży.

Gracze kupili już 2 mln kopii Manor Lords

Wydawca Manor Lords za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się najnowszymi wynikami sprzedaży.

Mimo że od startu early acces nie minęły 3 tygodnie, to średniowieczny city builder został już kupiony przez ponad 2 mln graczy.

Grzegorz Styczeń, twórca Manor Lords, podsumował te wieści jednym zdaniem: „Szaleństwo! Dziękuję wam za granie”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wspaniale było widzieć tak wielu graczy, którzy dali szansę Manor Lords. Mieliśmy całkiem optymistyczne oczekiwania, a nawet dzikie nadzieje, ale osiągniecie dwóch mln sprzedanych kopii Manor Lords w tak krótkim czasie zdecydowanie je przewyższyły.

Tim Bender (dyrektor generalny Hooded Horse)

Od ubiegłego piątku użytkownicy Steam mogą pobierać testową wersję pierwszej, dużej aktualizacji. Zebrane uwagi posłużyły do ulepszenia patcha, który niebawem zostanie oficjalnie udostępniony na GOG, Epic Games, Microsoft Store oraz w usłudze Game Pass.

Źródło: Gamedeveloper

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.