Metal Gear Solid 3 Remake będzie niesamowicie immersyjną grą. Konami podkręca zainteresowanie

Metal Gear Solid 3 Remake

Dla wielu osób najważniejszą informacją ubiegłego tygodnia była oficjalna zapowiedź Metal Gear Solid 3 Remake podczas PlayStation Showcase. Niedługo po tym czasie zaczęły pojawiać się pierwsze porównania, które przygotowane zostały na podstawie zaledwie kilku udostępnionych grafik. Teraz zainteresowanie tytułem podkręcają sami producenci, zapowiadając niesamowite wrażenia.

Metal Gear Solid 3 Remake ma wnieść immersję na wyższy poziom

Na oficjalnym Twitterze gry pojawiła się grafika przedstawiająca fragment dżungli, którą zapewne przyjdzie nam przebywać podczas zabawy w Metal Gear Solid 3 Remake. Zgodnie z umieszczonym opisem tytuł ten „dzięki mocy nowoczesnych systemów” może pochwalić się niezwykłym poziomem szczegółowości.

Wszystko to ma być na tyle dokładne, że wniesie to immersję na zupełnie inny poziom, co tym bardziej może podkręcać zainteresowanie wśród oczekujących fanów.

Przeczytaj też: Gry symulatory

Kup Metal Gear Solid 3

Jak zawsze w tego rodzaju wpisach, nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego, mimo że niektórzy zaczęli spekulować, że ten poziom szczegółowości wskazuje, iż produkcja powstanie na silniku Unreal Engine 5. Ostatecznie jednak niczego nie możemy być pewni, a przynajmniej do czasu oficjalnych komunikatów ze strony samego Konami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.