Metal Gear Solid 3 Remake na porównaniu z oryginałem! Materiał pokazuje różnice w oprawie wizualnej

Metal Gear Solid 3 Remake

Na wczorajszym Xbox Partner Preview pokazano pierwsze fragmenty rozgrywki z Metal Gear Solid 3 Remake. Dzięki opublikowanemu zwiastunowi gracze mieli okazję zobaczyć, jak odświeżona wersja kultowej produkcji będzie prezentować się w akcji. W sieci pojawił się natomiast kolejny materiał wideo, który powinien zainteresować fanów serii Metal Gear Solid.

Do sieci trafiło porównanie Metal Gear Solid 3 Remake z oryginalną wersją

Metal Gear Solid 3 Remake – porównanie graficzne z oryginałem

Mowa tutaj oczywiście o porównaniu graficznym Metal Gear Solid 3 Remake z oryginałem. Materiał przygotowany został przez użytkownika serwisu YouTube posługującego się pseudonimem „Cycu1”. Autor nagrania postanowił zestawić ze sobą udostępnione wczoraj fragmenty rozgrywki z nadchodzącego remake’u z ujęciami pochodzącymi z Metal Gear Solid 3: Snake Eater w wersji HD Collection z 2011 roku.

Nie otrzymaliśmy więc porównania z pierwowzorem, który zadebiutował w 2004 roku na PS2. Mimo wszystko powyższy materiał świetnie obrazuje skok jakościowy, który zaoferuje Metal Gear Solid 3 Remake. Fani mogą liczyć na realistyczne tekstury i lokacje wypełnione detalami. Gołym okiem widoczne są także zmiany w oświetleniu, nie wspominając już o bardziej szczegółowych modelach postaci.

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Metal Gear Solid 3 Remake zapowiadają również, że level desing nie ulegnie większym zmianom. Jak wspomnieliśmy wyżej, lokacje w odświeżonej wersji trzeciej odsłony serii Metal Gear Solid liczyć będą posiadać więksą ilość detali, ale projekty poszczególnych miejscówk powinny być wierne oryginałowi.

Zobacz też: Najlepsze najtańsze gry na Steam

Metal Gear Solid 3 Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami odświeżona wersja trzeciej odsłony serii Metal Gear Solid dostępna będzie po polsku. Niestety Konami nie ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianej produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.