Mortal Kombat 1 otrzyma nowe fatality z okazji Halloween. Będzie trzeba jednak za nie zapłacić

Mortal Kombat 1 Halloween DLC

Wielkimi krokami do Mortal Kombat 1 zmierzają pierwsze postacie z DLC zatytułowanego „Zestaw Kombat”. Tymczasem najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk doczekała się sporej aktualizacji. W opisie patcha NetherRealm Studios zapowiedziało również, że z okazji zbliżającego się Halloween gra zostanie wzbogacona o nowe fatality. Niestety będzie trzeba za nie dodatkowo zapłacić.

NetherRealm Studios wprowadza nowe – dodatkowo płatne – fatality do Mortal Kombat 1

Zestaw Halloween Fatality ma pojawić się w wewnętrznym sklepie Mortal Kombat 1 jeszcze w tym tygodniu. Warner Bros. poinformowało za pośrednictwem portalu X (wcześniej Twitter), że deweloperzy planują wydać DLC już 27 października, czyli w najbliższy piątek. Niestety nie ujawniono jeszcze, ile będzie trzeba zapłacić za nowe ruchy kończące.

Wprowadzenie dodatkowo płatnych fatality nie spodobało się graczom Mortal Kombat 1. Decyzja NetherRealm Studios krytykowana jest m.in. na forum Reddit. Warto jednak pamiętać, że to nie pierwsza taka sytuacja w historii serii Mortal Kombat. W Mortal Kombat z 2011 roku użytkownicy mogli bowiem kupić zestaw Klassic Fatality.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 dostępne jest na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Użytkownicy komputerów osobistych informowali w ostatnim czasie o błędzie, w wyniku którego najnowsza produkcja NetherRealm Studios zaczyna zajmować sporo miejsca na dysku twardym. W opisie ostatniego patcha nie uwzględniono jednak tego problemu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.