Gracze Mortal Kombat 1 nie mogą wbić platyny! Na przeszkodzie stoi… brak jednego z trybów gry

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 zaliczyło całkiem udaną premierę, a pierwsze recenzje wskazywały na to, że jest to tytuł wart uwagi graczy. Ostatnio pojawiła się również długo wyczekiwana aktualizacja gry na Nintendo Switch, na której tytuł prezentował się jednak znacznie gorzej, niż na innych platformach. Jednak poza problemami z przenośną konsolą, gracze doświadczają nieprzyjemnych sytuacji, w tym takich, które dotyczą wbicia platyny.

Platyna w Mortal Kombat 1 jest na ten moment nieosiągalna

Jak się okazuje, gracze pragnący zdobyć platynowe trofeum w Mortal Kombat 1 muszą na ten moment uzbroić się w cierpliwość. Jeden z trybów, którego ukończenie jest wymagane do zdobycia jednego z osiągnięć, jest aktualnie nieosiągalny. Mowa mianowicie o „Titan Battles”, które pozwala zdobyć trofeum „The Mighty Have Fallen”.

Choć wspomniane trofeum istnieje w grze, tryb wymagany do jego osiągnięcia – już nie. Jak jednak informuje jeden z użytkowników Reddita, twórcy zareagowali na jego wiadomość i odnieśli się do tematu. Zgodnie ze słowami deweloperów, tryb „Titan Battles” ma być dodany do gry w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Warto również dodać, że nie jest to jedyny problem, jaki trapi graczy Mortal Kombat 1. Niektóre codzienne wyzwania okazały się wymagać wykonania tzw. łaski – czyli udzielenia pokonanemu przeciwnikowi drugiej szansy na stawienie czoła. Niestety, w najnowszej bijatyce nie ma możliwości wykonania tego typu ruchów, a wyzwań nie da się zaliczyć.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

Cóż, odpowiedź deweloperów nie rozwiązuje na ten moment problemu graczy, którzy chcieliby zdobyć platynę w Mortal Kombat 1. Z drugiej strony daje nadzieję i pozwala jednak sądzić, że z czasem osiągnięcie będzie możliwe do zdobycia, a kolekcjonerzy pucharków będą mogli cieszyć się ukończeniem gry na 100%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.