Wybrani gracze wkrótce sprawdzą moc serwerów Mortal Kombat 1! Wiemy, kiedy odbędą się testy obciążeniowe

Mortal Kombat 1 Liu Kang

Na Summer Games Fest 2023 zaprezentowano pierwszy gameplay z Mortal Kombat 1. Nieco wcześniej NetherRealm Studios zapowiedziało, że fani bijatyk będą mieli wkrótce okazję sprawdzić moc serwerów nadchodzącej odsłony Mortal Kombat. Okazuje się, że szansa na zagranie we wspomnianą produkcję pojawi się już w przyszłym tygodniu. NetherRealm Studios ujawniło, kiedy dokładnie odbędą się pierwsze testy obciążeniowe Mortal Kombat 1

NetherRealm Studios ujawniło, kiedy odbędą się testy obciążeniowe Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 – zwiastun zapowiadający

NetherRealm Studios poinformowało, że testy obciążeniowe Mortal Kombat 1 rozpoczną się w 23 czerwca o 17:00 czasu polskiego i zakończą się 26 czerwca również o 17:00. Szansę na sprawdzenie moc serwerów nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat otrzymają wyłącznie wybrani użytkownicy konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S z Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Brazylii i Europy.

Deweloperzy poinformowali, że wybrani gracze będą mieli okazję przetestować rozgrywkę online 1 na 1, a także ograniczony tryb wież klasycznych dla jednego gracza przeciwko SI. Podczas testów obciążeniowych nie będzie dostępna opcja rozgrywki międzyplatformowej. Zapowiedziano także, że użytkownicy nie będą musieli posiadać aktywnych subskrypcji PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Twórcy zaznaczają, że nadchodzące testy obciążeniowe nie są w żaden sposób związany z przedsprzedażową wersją beta Mortal Kombat 1. Deweloperzy podkreślają, że celem nadchodzących testów jest obciążenie serwerów online i „zidentyfikowanie możliwych problemów przed premierą gry”. Na stronie WB Games wciąż trwają zapisy.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 ma zadebiutować na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch dokładnie 19 września 2023 roku. Użytkowników komputerów osobistych zachęcamy natomiast do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.