Gracze sprawdzą moc serwerów Mortal Kombat 1! NetherRealm Studios otworzyło zapisy do testów

Mortal Kombat 1

Niecałe dwa tygodnie temu miłośnicy bijatyk doczekali się zapowiedzi Mortal Kombat 1. Na pierwszy gameplay trzeba jeszcze nieco poczekać, ponieważ prezentacja rozgrywki z nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat odbędzie się dopiero na Summer Game Fest 2023. Tymczasem NetherRealm Studios podzieliło się informacją, która z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników wspomnianej marki.

NetherRealm Studios zamierza sprawdzić serwery Mortal Kombat 1. Rozpoczęto zapisy do testów

Na oficjalnym profilu Mortal Kombat na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym twórcy poprosili graczy o pomoc w sprawdzeniu mocy serwerów Mortal Kombat 1. Zainteresowani już teraz mogą zgłosić swoją chęć udziału w testach za pośrednictwem oficjalnej strony WB Games. Warto jednak podkreślić, że deweloperzy zaprosili do współpracy jedynie użytkowników PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

NetherRealm Studios podkreśla, że testy obciążeniowe pozwolą zapewnić „bezbłędną” premierę Mortal Kombat 1 we wrześniu. Niestety na ten moment nie wiadomo, kiedy gracze będą mieli okazję sprawdzić moc serwerów nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat. Więcej informacji ma pojawić się wkrótce.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Kup Mortal Kombat 1

Na koniec warto przypomnieć, że Mortal Kombat 1 zmierza nie tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, ale także na PC oraz Nintendo Switch. Premiera gry zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Użytkowników komputerów osobistych zachęcamy natomiast do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Komabt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.