Mortal Kombat 12 powstaje i może trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku! Prezes firmy przekazał dobre wieści

Mortal Kombat 11

Na temat premiery Mortal Kombat 12 fani tej serii spekulowali już od dłuższego czasu, jednak do tej pory musieli oni obchodzić się smakiem i docinkami samego Eda Boona, który otwarcie drażnił się z nimi na Twitterze. Jakiś czas temu deweloper zdradził także, iż zapowiedź dwunastej odsłony cyklu niezwykle popularnych bijatyk pojawi się „w swoim czasie”. Możliwe, że ów czas jest coraz bliżej, bo prezes Warner Bros. Discovery ujawnił, że firma planuje wydać grę jeszcze w tym roku.

Szef Warner Bros. Discovery twierdzi, że Mortal Kombat 12 ma „ambitne plany premiery”

Prezes i dyrektor generalny Warner Bros. Discovery podczas spotkania z inwestorami zdradzając plany względem marek należących do firmy, przekazał, że Mortal Kombat 12 powstaje i co więcej, zadebiutuje jeszcze w tym roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dwunasta część popularnej serii bijatyk rozwijana będzie oczywiście przez NetherRealm Studio, a produkcja ma „ambitne plany premiery”. Na informację tą zareagował jeden z ojców-założyciel marki, czyli Ed Boon, który na Twitterze udostępnił post będący całkowicie w jego stylu.

Sam Boon już do dłuższego czasu drażnił się z fanami, podsycając spekulacje na temat Mortal Kombat 12, a podczas jednej z grudniowych rozmów z fanami stwierdził, że zapowiedź tego tytułu otrzymamy w przeciągu pierwszy sześciu miesięcy 2023 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Na ten moment są to jedyne wieści jakie otrzymaliśmy od Warner Bros. Discovery, jednak bardzo możliwe, że najbliższa przyszłość przyniesie więcej szczegółów dotyczących debiutu Mortal Kombat 12. W końcu, jeśli gra ma trafić do sprzedaży do końca 2023 roku, to wkrótce powinna rozpocząć się konkretna kampania reklamowa. Czy tak faktycznie będzie? Czas pokaże.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.