Gry Naughty Dog jednocześnie na konsolach i PC! Studio planuje rozszerzyć działalność

Naughty Dog, The Last of Us, Uncharted

Studio Naughty Dog do tej pory rozwijało swoje gry na konsolach PlayStation, jednak ma się to zmienić. W oficjalnym komunikacie po premierze The Last of Us Part I na komputerach osobistych deweloperzy ogłosili, że planują wydawać swoje przyszłe produkcje na obu platformach — PC oraz PS5.

Już nie tylko PlayStation, ale też komputery osobiste – gry Naughty Dog na obu platformach

The Last of Us Part I trailer

Studio Naughty Dog udostępniło pierwszą część przygód Ellie i Joela na platformach Steam oraz Epic Games Store. Razem z premierą pojawiło się oświadczenie zespołu, w którym podsumowali oni swoje dotychczasowe produkcje, a także poinformowali, że w następne ich tytuły zagramy nie tylko na konsolach PlayStation, ale także komputerach osobistych.

Deweloperzy nie zapowiedzieli jeszcze drugiej części The Last of Us na PC, a także nie potwierdzili platform, na jakich wyjdzie The Last of Us „Frakcje”. W świetle obecnych informacji możemy jednak być spokojni, że tytuł ten ukaże się nie tylko na konsolach, ale również „blaszakach”.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

Przypomnijmy, że studio zaliczyło falstart jeśli chodzi o premierę TLOU Part I na PC. Gra zbiera dużo negatywnych komentarzy w internecie z powodu swoich błędów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.