Nintendo Direct już jutro! Firma zapowiada swoje wydarzenie, choć nie zdradza szczegółów

Nintendo Direct

W ostatnim czasie informowaliśmy o takich wydarzeniach jak Ubisoft Forward czy Disney & Marvel Games Showcase, na których zaprezentowano naprawdę sporo interesujących tytułów. Dziś Nintendo ogłosiło datę swojego cyklicznego pokazu z serii „Direct”. Okazuje się, że na ten event nie trzeba będzie długo czekać.

Nintendo Direct rozpocznie się 13 września o 16:00 i potrwa około czterdziestu minut

Wydarzenie Nintendo Direct rozpocznie się 13 września 2022 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Cała transmisja ma trwać około czterdziestu minut, podczas których przedstawione zostaną głównie gry, które jeszcze „tej zimy” pojawią się na Nintendo Switch. Nie jest do końca jasne, czego można się spodziewać, ale według plotek „czerwoni” mają w planach zapowiedzieć remaster popularnego Metroid Prime, port It Takes Two na swoją konsolę czy ogłosić dalsze plany co do serii The Legend of Zelda. W tym ostatnim przypadku wiele mówi się o ujawnieniu szczegółów na temat następcy Breath of the Wild.

Przeczytaj też: Jaki router do domu kupić?

Co ciekawe wydarzenie będzie można obejrzeć na całym świecie poza Wielką Brytanią, gdzie włodarze zdecydowali się nie transmitować pokazu jako „znak szacunku” dla zmarłej w zeszłym tygodniu Królowej Elżbiety II. Zapis z tego eventu zostanie udostępniony na oficjalnym kanale YouTube Nintendo o godzinie 16:00 czasu brytyjskiego (17:00 czasu polskiego). Wszyscy zainteresowani Nintendo Direct będą mogli go obejrzeć na żywo tym linkiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.