Na Nintendo Switch 2 ma trafiać mnóstwo gier multiplatformowych. Insider podaje kolejne wieści

Nintendo Switch OLED

Niedawno w sieci pojawiło się kilka przecieków dotyczących Nintendo Switch 2. Dowiedzieliśmy się między innymi, że konsola ma być wyposażona w 12 GB pamięci RAM, a także ekran o przekątnej 8 cala. Tym razem do szerszego grona docierają wieści o tym, że na Nintendo Switch 2 ma debiutować masa gier, które będą pojawiać się równocześnie na innych platformach.

Nintendo Switch 2 ma oferować gry, które trafią równocześnie na PS5, PC i Xboxy Series X|S

Tom Henderson podał niedawno na Twitterze bardzo ciekawą informację. Według insidera w ciągu 12-18 miesięcy mamy zobaczyć masę zapowiedzi brzmiących „Premiera na Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch 2 i PC”. Henderson wspomina również, że jest niezwykle podekscytowany przenośnym sprzętem od Nintendo i jego technologią.

Trzeba przyznać, że takie doniesienia brzmią obiecująco, szczególnie mając na uwadze ostatnie przecieki na temat premiery Far Cry 7 na Nintendo Switch 2. Na ten moment pozostaje nam jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne komunikaty ze strony Nintendo.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Na zakończenie warto wspomnieć, że według jednego ze źródeł, premiera Nintendo Switch 2 ma nastąpić w 2024 roku. Przenośna konsola zgodnie z niektórymi doniesieniami ma posiadać ekran o przekątnej 8 cala, dysk o pojemności nawet 512 GB oraz 12 GB RAMU.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.