Nowa wersja No Man’s Sky zadebiutuje razem z PlayStation VR2. Hello Games szykuje darmową aktualizację

No Man's Sky

Już w dniu premiery PlayStation VR2 gogle Sony będą miały do zaoferowania nową wersję No Man’s Sky. Na stronie gry na PlayStation Store zmieniono właśnie opis. Zaktualizowana strona informuje, że darmowy patch pojawi się w lutym 2023 roku.

No Man’s Sky na PS VR2 już w lutym

Zwiastun No Man’s Sky na PlayStation VR2

Od kiedy Sony oficjalnie zapowiedziało PlayStation VR2 i zdradziło cenę swojego nowego sprzętu, fani wirtualnej rzeczywistości dyskutują o grach. Niedawno pojawiła się oczywiście zapowiedź aż 11 nowych tytułów, ale w oczach wielu graczy wciąż było to zbyt mało, żeby przekonać ich do zakupu gogli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kolejnym argumentem może być darmowa aktualizacja do No Man’s Sky. Zapytane przez Eurogamera Hello Games potwierdziło, że nowa wersja ich gry zadebiutuje 22 lutego 2023 roku. Nie ulega wątpliwości, że PS VR2 znacząco różnić będzie się od swojego poprzednika, więc lepiej powinno wypaść również korzystające z jego możliwości NMS.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Do premiery PlayStation VR2 oraz nowej wersji No Man’s Sky zostało jeszcze kilka miesięcy. Przez ten czas zobaczymy prawdopodobnie jeszcze kilka zapowiedzi gier oraz parę solidnych argumentów, żeby przeznaczyć na nowe gogle ponad 2500 złotych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.