ARK: Ultimate Survivor Edition i Infernax od dzisiaj w Xbox Game Pass

ARK: Ultimate Survivor Edition

Kilka dni temu do Xbox Game Pass zawitało jednocześnie aż pięć gier z CrossfireX i Besiege na czele. Z kolei dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ląduje ARK: Ultimate Survivor Edition oraz Infernax. To już ostatnie nowości w pierwszej połowie lutego, więc możemy powoli wyczekiwać informacji o produkcjach na drugą część miesiąca.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

ARK: Ultimate Survivor Edition i Infernax w Xbox Game Pass

Zwiastun Infernax

ARK: Ultimate Survivor Edition to zestaw zawierający grę ARK: Survival Evolved wraz ze wszystkimi dodatkami. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego, jak przetrwanie w świecie pełnym dinozaurów. Podczas zabawy będziemy m.in. zbierać surowce, walczyć z prehistorycznymi gadami i tworzyć rozmaite przedmioty.

Z kolei Infernax jest niezależną grą przygodową, utrzymaną w pixel-artowej oprawie graficznej. Wcielamy się tu w postać dzielnego rycerza, który po powrocie w rodzinne strony odkrywa, że kraina padła ofiarą złowrogiej magii. Protagonista zamierza dotrzeć do źródła klątwy, co oczywiście nie będzie łatwe, bo na jego drodze stanie wiele rozmaitych przeciwników.

Pierwsza produkcja jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Infernax trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 14:00 a 19:00. W ramach abonamentu Microsoftu obie gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z