CrossfireX, Besiege, Skul: The Hero Slayer i dwie inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Skul: The Hero Slayer

Na początku miesiąca Microsoft zdradził, jakie gry zawitają do Xbox Game Pass w pierwszej połowie lutego. Dwa dni później do subskrypcji trafiły trzy pozycje, natomiast dzisiaj – tydzień później – w abonamencie ląduje aż pięć tytułów. Mowa tu m.in. o takich grach jak CrossfireX, Besiege czy Skul: The Hero Slayer. Nic, tylko się cieszyć!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

CrossfireX, Besiege, Skul: The Hero Slayer i więcej w Xbox Game Pass

Zwiastun CrossfireX z elementami rozgrywki

W Xbox Game Pass regularnie debiutują nowe gry, za co Microsoftowi należy się spora pochwała. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, dzisiaj subskrypcję wzbogacają następujące produkcje:

  1. CrossfireX – tylko kampania Operation Catalyst (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Besiege (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Skul: The Hero Slayer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Edge of Eternity (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. The Last Kids on Earth and the Staff of Doom (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wszystkie wymienione wyżej gry poza czwartą pozycją z listy są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. Edge of Eternity trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 13:00 a 18:00. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z