Deathloop i konsolowe Hardspace: Shipbreaker od dzisiaj w Xbox Game Pass!

Deathloop

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Deathloop w końcu zadebiutuje na Xboxach i od razu trafi do Game Passa. Czekanie dobiegło końca, bo gra ląduje na konsolach i w abonamencie Microsoftu już dzisiaj. Wraz z nią swoją premierę na najnowszym sprzęcie „Zielonych” oraz w ich usłudze ma też Hardspace: Shipbreaker.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (20 września 2022)

Zwiastun Deathloop

Deathloop to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja rozgrywa się na odizolowanej od reszty świata wyspie Blackreef. Głównymi bohaterami opowieści jest dwójka zabójców – Colt i Julianna, którzy utknęli w pętli czasowej i po śmierci lub upływie 24 godzin cofają się na początek tego samego dnia. Aby wyrwać się z męczącego cyklu, Colt musi zabić osiem osób odpowiedzialnych za jego utrzymywanie. Zadanie niełatwe, a na domiar złego mężczyźnie przeciwstawia się Julianna, która ma zgoła inne plany od niego.

Zwiastun konsolowej wersji Hardspace: Shipbreaker

Hardspace: Shipbreaker to nic innego jak symulator kosmicznego zbieracza złomu. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Cutter, który ma spory dług u pewnej firmy. Aby go spłacić, mężczyzna zaczyna pozyskiwać i sprzedawać podzespoły kosmicznych wraków. Brzmi prosto, ale w istocie to dość niebezpieczne zadanie.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

Omówione wyżej gry zawitają do biblioteki Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne pomiędzy 14:00 a 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Deathloop (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Hardspace: Shipbreaker (Xbox Series X|S, PC, chmura) – wydanie na PC trafiło do Game Passa w maju

Zamierzacie dać szansę którejś produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!