Mortal Shell: Enhanced Edition, Before We Leave i Deeeer Simulator od dzisiaj w Xbox Game Pass

Mortal Shell

Dobre wieści dla subskrybentów Xbox Game Pass wydają się nie mieć końca. Dziś w usłudze Microsoftu debiutują bowiem trzy całkiem ciekawe produkcje: Mortal Shell: Enhanced Edition, Before We Leave oraz Deeeer Simulator. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Mortal Shell: Enhanced Edition, Before We Leave i Deeeer Simulator w Xbox Game Pass

Zwiastun Before We Leave

Mortal Shell: Enhanced Edition to niezwykle mroczna gra fantasy z podgatunku soulslike. Opowieść koncentruje się wokół Mrocznego Ojca, czyli tajemniczego bytu, który rozkazuje protagoniście udać się w podróż, by odszukać pewne sanktuaria. Podczas zabawy stawimy czoła wielu niezwykle wymagającym przeciwnikom i odwiedzimy całą masę klimatycznych lokacji.

Z kolei Before We Leave zabiera nas na spustoszałą planetę, której mamy za zadanie przywrócić dawny blask. Mówiąc prościej, w tej strategicznej produkcji będziemy m.in. wznosić rozmaite budowle, uprawiać ziemię, pozyskiwać surowce i opracowywać nowe technologie.

Idąc dalej, Deeeer Simulator jest… pokręconym „symulatorem” jelenia. W grze nie ma fabuły, a motyw przewodni rozgrywki to nic innego jak rozwałka wszystkiego, co napotkamy na swojej drodze. W skórze jelenia, rzecz jasna.

Mortal Shell: Enhanced Edition i Before We Leave znajdziemy już w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Deeeer Simulator trafi do subskrypcji nieco później, prawdopodobnie pomiędzy 14:00 a 20:00. W ramach abonamentu Amerykanów wszystkie gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.