My Friend Pedro, Exo One i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

My Friend Pedro

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie. Wczoraj do subskrypcji Microsoftu trafiło Next Space Rebels, a dzisiaj w abonamencie debiutują kolejne 4 produkcje. Wśród nich znalazły się m.in. takie tytuły jak My Friend Pedro czy Exo One.

My Friend Pedro, Exo One i więcej nowości w Xbox Game Pass

Zwiastun Undungeon

Subskrybenci Xbox Game Pass nie mogą narzekać na nudę, bo nowe gry lądują w usłudze regularnie. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, dzisiaj abonament wzbogaca się o następujące produkcje:

  1. Exo One (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Fae Tactics (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. My Friend Pedro (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Undungeon (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Na moment publikacji niniejszego tekstu w bibliotece Xbox Game Pass znajduje się już My Friend Pedro i Fae Tactics. Pozostałe gry (Exo One i Undungeon) dołączą do subskrypcji nieco później, zapewne pomiędzy 14:00 a 18:00. Zamierzacie sprawdzić którąś z nich, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z