Slime Rancher 2 we wczesnym dostępie i dwie inne gry debiutują dzisiaj w Xbox Game Pass

Slime Rancher 2

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę września 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie Amerykanów debiutują trzy tytuły ze Slime Rancher 2 na czele. Jest się z czego cieszyć!

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (22 września 2022)

Zwiastun Slime Rancher 2 z elementami rozgrywki

Slime Rancher 2 to kontynuacja ciepło przyjętego Slime Rancher z 2017 roku. W grze ponownie wcielimy się w znaną z pierwowzoru Beatrix LeBeau, lecz tym razem trafimy na Tęczową Wyspę, by ponownie zająć się hodowlą uroczych szlamów. Twórcy przygotowali otwarty, pełen ciekawych miejsc świat, który możemy dowolnie eksplorować.

Zwiastun SpiderHeck

SpiderHeck to pokręcona bijatyka z elementami platformowymi, gdzie „pająki tańczą na śmierć i życie, a podłoga to lawa”. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak pokonywanie przeciwników i przeskakiwanie z miejsca na miejsce. Twórcy zadbali o rozbudowany system fizyki, który może pomóc nam w starciach, ale niekiedy też całkowicie zaprzepaścić nasze szanse na pokonanie przeciwnika.

Zwiastun Beacon Pines

Beacon Pines to przygodówka zawierająca elementy metroidvanii. Głównym bohaterem jest tutaj młody chłopak imieniem Luka, a akcja opowieści rozgrywa się w tytułowym miasteczku, gdzie zaczyna dochodzić do dziwnych zdarzeń. Podczas zabawy będziemy starali się poznać skrywane przez Beacon Pines sekrety.

Przeczytaj też: Pad do komputera

Wymienione wyżej tytuły pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Slime Rancher 2 – Game Preview (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. SpiderHeck (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Beacon Pines (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!