Warhammer 40,000: Battlesector, Stardew Valley, Final Fantasy XIII-2 i 5 innych gier od dzisiaj w Xbox Game Pass

Warhammer 40,000: Battlesector

Listopad dopiero co dobiegł końca, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby nie rozpoczął nowego miesiąca kolejnymi grami w Xbox Game Pass. Dziś w usłudze Amerykanów ląduje aż 8 ciekawych pozycji, w których skład wchodzą m.in. takie tytuły jak Warhammer 40,000: Battlesector, Stardew Valley czy Final Fantasy XIII-2. Co tu dużo mówić: dla każdego coś miłego.

Nowości w Xbox Game Pass – Warhammer 40,000: Battlesector, Stardew Valley, Final Fantasy XIII-2 i więcej

Zwiastun Stardew Valley

Wczoraj Microsoft ujawnił pierwszą porcję gier, które trafią do Xbox Game Pass w grudniu. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie debiutują następujące produkcje:

  1. Archvale (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. ANVIL (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Final Fantasy XIII-2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  4. Warhammer 40,000: Battlesector (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Lawn Mowing Simulator (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Rubber Bandits (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Stardew Valley (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  8. Townscaper (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

„Zgodnie z zapowiedzią” nie dotyczy Townscaper, bo gra nie została wcześniej zapowiedziana, dlatego można ją traktować jako miłą niespodziankę. Wszystkie wymienione wyżej tytuły poza Rubber Bandits i Archvale są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. „Brakujące ogniwa” pojawią się w subskrypcji nieco później, zapewne pomiędzy 14:00 a 18:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.