Stellar Blade prezentuje umiejętności Eve na dynamicznym zwiastunie. Premiera gry coraz bliżej

Stellar Blade

Machina marketingowa Stellar Bade ruszyła na dobre. Praktycznie nie ma dnia, aby w sieci nie pojawiła się jakaś nowa informacja lub zwiastun produkcji koreańskiego studia Shift Up. Niedawno można było podziwiać grę w języku japońskim, a teraz tytuł doczekał się dynamicznego zwiastuna przedstawiającego umiejętności protagonistki.

Eve błyskawicznie rozprawia się z wrogami na nowym zwiastunie Stellar Blade

Zwiastun Stellar Blade przedstawiający „Beta Skills”

Wczoraj, 19 kwietnia 2024 roku, w sieci pojawił się zwiastun Stellar Bade przedstawiający umiejętności specjalne głównej bohaterki. Materiał nie należy do najdłuższych, bowiem trwa jedynie 40 sekund, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dynamiczny. Na filmie, Eve z zabójczą precyzją i siłą eliminuje kolejnych wrogów, przy okazji prezentując swoje umiejętności bitewne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do premiery Stellar Blade pozostał niecały tydzień i jak widać, Sony mocno stawia na marketing swojego nadchodzącego exclusiva na PS5. W internecie debiutują kolejne zwiastuny, a zainteresowanie grą przeszło oczekiwania samych twórców.

Pierwsze recenzje Stellar Blade pojawią się 24 kwietnia, natomiast premiera gry zaplanowana została na 26 kwietnia 2024 roku. Pozostaje zatem czekać i obserwować czy tytuł faktycznie stanie się kolejnym hitem w portfolio Sony.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.