Oceny Call of Duty: Warzone 2.0 na Steamie cały czas spadają. Gracze krytykują problemy techniczne

Call of Duty Warzone 2

Activision udało się bez wątpienia narobić sporo zamieszania wokół premiery Call of Duty: Warzone 2.0. Niektóre nowości przyjęto nawet z otwartymi ramionami, ale liczba błędów zaczyna powoli przerastać większość fanów. Część społeczności postanowiła dać upust swoim emocjom w recenzjach na Steamie.

Call of Duty: Warzone 2.0 słabo oceniane na Steamie

Premierowy zwiastun Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 ma aktualnie blisko dziewięć tysięcy wystawionych opinii na Steamie i zaledwie 34% z nich jest pozytywna. Platforma Valve opinie graczy uznaje w rezultacie za „w większości negatywne”, co na pewno nie zachęca osób wahających się nad pobraniem gry.

Najbardziej przykry w tej sytuacji jest fakt, że większość negatywnych opinii wynika z technicznego stanu gry. Jedni skarżą się na liczne bugi, inni narzekają na ścisłe związanie Warzone 2.0 z Modern Warfare 2, a jeszcze kolejni nie mieli nawet okazji przetestować gry przez ciągłe błędy. Regularnie pojawiają się również porównania do Battlefielda 2042.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Raven Software ewidentnie pracuje nad odkrywanymi przez graczy błędami i stopniowo stara się doprowadzić do porządku swoją grę. Aktualnie jest ona w bardzo słabym stanie i jak tak dłużej zostanie, spora część społeczności może na zawsze zniechęcić się do battle royale Activision.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z