Kolejny shadow-drop w Xbox Game Pass! 2 świetne gry od Square Enix trafiły do abonamentu

Octopath Traveler 2 Xbox Game Pass

Ostatnimi czasy dosyć głośno zrobiło się w kwestii nowej strategii wydawniczej Square Enix, które postanowiło bardziej niż do tej pory postawić na multiplatformowość. Wiele osób na podstawie tych wieści oczekiwało, że firma chętniej spojrzy na Xboxa i abonament Xbox Game Pass, co z resztą potwierdzały informacje sprzed dwóch dni. Nadzieje graczy się ziściły, bo rzeczywiście do abonamentu Microsoftu trafiły dziś dwie znakomite pozycje właśnie od japońskiego wydawcy.

Octopath Traveler 1 i 2 trafiły do Xbox Game Pass

Zwiastun Octopath Traveler 1 i 2

Zgodnie z przewidywaniami od dzisiaj w abonamencie Xbox Game Pass dostępne są dwie produkcje ze stajni Square Enix. Mowa oczywiście o Octopath Traveler 1 oraz Octopath Traveler 2, o których spekulowano już od pewnego czasu w mediach poświęconych ekosystemowi od Microsoftu. W przypadku pierwszej części mowa o swoistym powrocie do usługi, bo w lutym 2023 roku tytuł ten został z biblioteki usunięty wraz z sześcioma innymi pozycjami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Octopath Traveler 2 zaś jest istną „świeżynką” w usłudze, co dla osób, które są zaznajomione z pierwszą odsłoną, jest nie lada gratką. Druga odsłona dosyć popularnej serii nie tylko ulepsza systemy i mechaniki z poprzedniczki, ale też dodaje kilka nowych, stając się przez to jeszcze bardziej rozbudowanym tytułem, który może dawać znacznie więcej frajdy. Sam rdzeń zabawy jednak niespecjalnie się zmienia, więc starzy wyjadacze mogą czuć się w niej jak u siebie.

Octopath Traveler 1 i 2 dostępne są w ramach Xbox Game Pass oraz PC Game Pass, a ograć je można na konsolach, komputerach osobistych oraz w chmurze. Zamierzacie sprawdzić propozycje, jakie przygotowało dla Was Square Enix? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: True Achievements

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.