Overwatch 2 bez kolejnych beta testów. Gracze muszą czekać na premierę

Overwatch 2

Ostatnio dość głośno zrobiło się o potencjalnych cenach skórek do Overwatch 2. Niepokojące doniesienia szybko zostały jednak wyjaśnione przez deweloperów. Tymczasem okazuje się, że fani nie będą mieli już okazji sprawdzić gry przed jej premierą. Blizzard poinformował bowiem, że nie zamierza przeprowadzać kolejnych testów dla graczy.

REKLAMA

Nie będzie więcej testów Overwatch 2. Blizzard zebrał już wszystkie niezbędne informacje

With all the valuable feedback we received from our alpha and 2 public beta tests, we will be focusing our efforts on launching the best game possible on Oct. 4. (2/2)

— Jon Spector (@Spex_J) August 4, 2022

With all the valuable feedback we received from our alpha and 2 public beta tests, we will be focusing our efforts on launching the best game possible on Oct. 4. (2/2)

— Jon Spector (@Spex_J) August 4, 2022

Jon Spector, wiceprezes Blizzarda, za pośrednictwem portalu Twitter zapowiedział, że zespół nie planuje żadnych dodatkowych, publicznych testów gry Overwatch 2. Deweloper zapewnił jednak, że twórcy dalej będą sprawdzać produkcję, ale już wyłącznie wewnątrz studia. Graczom nie pozostaje natomiast nic innego, jak odliczać dni do premiery.

Wiceprezes Blizzarda podkreśla, że deweloperzy biorą pod uwagę „wszystkie cenne informacje zwrotne”, które udało się zgromadzić zarówno podczas testów alfa, jak i dwóch publicznych testów beta. Teraz studio skupia się na tym, by w dniu premiery dostarczyć fanom „najlepszą możliwą” produkcję.

Sprawdź także: Najlepsze gry battle royale

Overwatch 2 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch dokładnie 4 października bieżącego roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja będzie dystrybuowana w modelu free-to-play. Warto także pamiętać, że w dniu premiery „dwójki” serwery pierwszej odsłony Overwatch zostaną wyłączone.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!