Phil Spencer skontrolował ostatnio postępy prac nad Hellblade 2. Z tej okazji wymaksował nawet pierwszą część

Hellblade Phil Spencer

Szef działu Xbox — Phil Spencer — dał się już niejednokrotnie poznać jako zapalony gracz, który stara się niemal każdą wolną chwilę poświęcać na ogrywanie coraz to nowych produkcji. W ostatnim czasie pochwalił się swoim przenośnym zestawem z konsolą Xbox Series S oraz faktem spędzenia w Vampre Survivors aż 240 godzin. Teraz zaś podzielił się z graczami swoim najnowszym gamingowym osiągnięciem.

Phil Spencer nadal jest zachwycony pierwszą częścią Hellblade

W najnowszym wpisie Spencer pochwalił się, że po wizycie w siedzibie studia Ninja Theory, które pracuje nad Hellblade 2 nabrał ochoty, aby ponownie zagrać w pierwszą odsłonę tego cyklu. Ostatecznie szef działu Xbox nie tylko kolejny raz zagrał w tę produkcję, ale nawet ukończył ją w 100%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Stwierdził on, że tytuł ten nadal „trzyma się bardzo dobrze”, co samo w sobie stanowi dla wielu osób odpowiednią rekomendację, aby dać mu szansę.

Przeczytaj też: Myszka do drag click — najlepsze modele

Niestety szef Xboxa nie zdradził żadnych szczegółów na temat postępów prac nad Hellblade 2, więc oczekujący gracze muszą opierać się wyłącznie na opublikowanych do tej pory materiałach i domysłach. Według tych drugich pozycja ta powinna zadebiutować jeszcze w tym roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.