Pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2 coraz bliżej? Mamy zobaczyć go już niedługo

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) logo

Call of Duty: Modern Warfare 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Infinity Ward promuje swoją grę już od kilku dni, lecz nadal nie poznaliśmy żadnych konkretów poza tym, że w produkcji powróci znajoma twarz. Wygląda jednak na to, że pierwszy zwiastun tegorocznego MW2 dostaniemy już naprawdę niedługo. Potwierdzają to zaufane źródła.

REKLAMA

Pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2. Co, jak i kiedy?

June 2nd for #ModernWarfareII Reveal Trailer from what I'm hearing. I was told May 30th but it is that same week so close enough. pic.twitter.com/vYWdjio4kC

— Hope (@TheGhostOfHope) May 3, 2022

June 2nd for #ModernWarfareII Reveal Trailer from what I'm hearing. I was told May 30th but it is that same week so close enough. pic.twitter.com/vYWdjio4kC

— Hope (@TheGhostOfHope) May 3, 2022

Znany leaker związany z serią Call of Duty poinformował, że pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2 ma zostać udostępniony już 2 czerwca. Nie jest to jednak w stu procentach pewne, ale mężczyzna już wielokrotnie podawał dalej sprawdzone informacje, więc jest szansa, że i tym razem przeciek okaże się trafiony. Jeżeli pierwszy trailer rzeczywiście pojawi się tego dnia, to z pewnością przedstawi on jedynie urywki z kampanii.

Przeczytaj też: Cheaterzy w Call of Duty od teraz nie będą widzieć innych graczy

Jeżeli chodzi o gameplay z kampanii MW2, to według źródeł ma on zostać pokazany na wydarzeniu „w tym samym czasie, w którym miało się odbyć E3 2022”. Nie podano żadnej konkretnej nazwy, ale wszystko wskazuje na Summer Game Fest 2022, które wystartuje 9 czerwca. Pierwsze materiały z multiplayera w tegorocznym Modern Warfare 2 podobno również zobaczymy jeszcze w czerwcu, ale tym razem leakerzy nie nakreślili żadnych dat. Niewykluczone, że ujawnienie trybu wieloosobowego będzie powiązane z eventem w Warzone, jak miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich odsłon Call of Duty.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!