Sniper Elite 5 debiutuje w Xbox Game Pass

Sniper Elite 5

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie nowości: Hardspace: Shipbreaker i Floppy Knights. Z kolei dzisiaj premiera Sniper Elite 5 i zgodnie z zapowiedzią, gra również ląduje w usłudze Microsoftu. Na tę grę czekało wiele osób!

REKLAMA

Premiera Sniper Elite 5 w Xbox Game Pass

Zwiastun Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 to kolejna odsłona popularnej serii snajperskich strzelanek. W grze ponownie wcielimy się w postać Karla Fairburne’a, czyli elitarnego strzelca wyborowego. Kiedy mężczyzna wpada na trop nazistowskiego spisku, mającego na celu odwrócenie biegu wydarzeń II wojny światowej, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zdusić plany hitlerowców w zarodku. Podczas rozgrywki wykonamy wiele zróżnicowanych misji i rozkwasimy niejeden nazistowski mózg.

Przeczytaj też: Najlepsze strzelanki w Xbox Game Pass

Sniper Elite 5 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Pierwsze recenzje Sniper Elite 5 zwiastują naprawdę udaną produkcję — zamierzacie dać jej szansę, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!