Pierwsze prawdziwe zdjęcia PS5 Slim trafiły do sieci! Porównanie nowego modelu z pierwotną wersją konsoli

ps5 slim

Według oficjalnych zapowiedzi PlayStation 5 Slim ma zadebiutować w listopadzie. Nowa wersja konsoli Sony ma być mniejsza o 30% oraz od 18 do 24% lżejsza w porównaniu z pierwotnym modelem. Choć premiera sprzętu jeszcze nie nastąpiła, jeden z graczy otrzymał swój egzemplarz PS5 Slim i podzielił się zdjęciami.

Prawdziwe zdjęcia PlayStation 5 Slim ukazują różnicę względem pierwszej wersji konsoli

Jeden z użytkowników platformy X (dawny Twitter) podzielił się na swoim profilu zdjęciami PlayStation 5 Slim. Choć zostały one szybko usunięte (z profilu @Phantompainss), kolejne konta przekazywały materiały, na których możemy między innymi zobaczyć, jak wypada nowy model konsoli na tle pierwotnej wersji PS5.

Różnice w rozmiarach są widoczne, a warto zaznaczyć, że mamy tu do czynienia z PS5 Slim z wersji z odłączanym napędem. Pomimo mniejszej konstrukcji nowego modelu, z tyłu urządzenia znajdują się te same porty, co w jego poprzedniku, w tym port HDMI, dwa porty USB, złącze zasilania i port Ethernet. Zdjęcia przedstawiają także podstawkę, która umożliwia ustawienie konsoli w pozycji poziomej i już wcześniej stała się obiektem drwin ze strony graczy.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że PlayStation 5 Slim ma pojawić się na rynku w tym miesiącu. Według niektórych źródeł, w USA ma to nastąpić 10 listopada. Warto również dodać, że PS5 Slim ma trafić do zestawu z Call of Duty Modern Warfare 3.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.