PS5 Slim – znany informator ujawnia kolejne szczegóły. Wyciekła dokładna data premiery konsoli

ps5 slim

PS5 Slim zostało niedawno oficjalnie zaprezentowane przez Sony. Poznaliśmy też datę debiutu konsoli w Japonii. To nie koniec ciekawych informacji w tym temacie, gdyż znany insider billbil-kun dotarł do kolejnych szczegółów na temat PS5 Slim. Tym samym poznaliśmy datę premiery konsoli Sony w Stanach Zjednoczonych.

PS5 Slim – kiedy premiera?

PS5 Slim
PS5 Slim

Jak informuje billbil-kun na łamach Dealabs, PS5 Slim w Stanach Zjednoczonych będzie miało premierę dokładnie tego samego dnia, co w Japonii. Według niego data debiutu konsoli w USA to zatem 10 listopada 2023 roku. Informację tę potwierdzają też źródła Toma Hendersona. Insider twierdzi, że Sony przygotowało ok. 4,5 mln egzemplarzy nowego modelu.

Billbil-kun potwierdził też przy okazji cenę konsoli. PS5 Slim Digital kupimy za 449,99 euro (ok. 2040 zł), a z napędem – 549,99 euro (ok. 2495 zł). Napęd Ultra HD Blu-ray wyceniono na 119,99 euro (ok. 544 zł). Ceny te nie są zaskakujące, gdyż pisaliśmy już o nich przy okazji prezentacji Sony.

Zobacz także: Gry na nudę

Na koniec warto przypomnieć, że nowa wersja konsoli nie spodobała się wielu graczom. Krytykują ją między innymi za cenę oraz design. A wy jak oceniacie PS5 Slim? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.