PlayStation Kontroler Access z datą premiery! Znamy również cenę nowego urządzenia Sony

PlayStation 5 Kontroler Access

Na początku roku Sony zapowiedziało Project Leonardo. Nieco później – bo w połowie maja – japońska firma ujawniła, że „wysoce konfigurowalny” kontroler dla PlayStation 5 stworzony z myślą o niepełnosprawnych graczach zadebiutuje na rynku jako Kontroler Access. Wczoraj natomiast korporacja ujawniła dokładną datę premiery, a także cenę wspomnianego urządzenia.

Sony prezentuje PlayStation Kontroler Access. Ujawniono cenę i datę premiery urządzenia do PS5 dla niepełnosprawnych graczy

PlayStation Kontroler Access – zapowiedź

Okazuje się, że PlayStation Kontroler Access zadebiutuje na rynku 6 grudnia 2023 roku. Zainteresowani muszą natomiast przygotować się na wydatek rzędu 89,99 euro, czyli około 400 złotych. Japońska firma opublikowała również nowy materiał wideo poświęcony wspomnianemu urządzeniu, w którym przedstawiono główne cechy i zalety sprzętu.

W pełni modyfikowalny kontroler do konsoli PS5 zaprojektowany z myślą o graczach z niepełnosprawnościami. Zapewnia większą swobodę i wygodę grania przez dłuższy czas. Można go obsługiwać w dowolnej orientacji (z możliwością obrotu 360°), ustawić na płaskiej powierzchni lub zamocować w uchwycie zgodnym ze standardem AMPS.

– informuje opis powyższego materiału wideo.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Kup PlayStation 5

Sony poinformowało także, że już 21 lipca 2023 ruszą zamówienia przedpremierowe na PlayStation Kontroler Access. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, urządzenie powstało we współpracy z ekspertami ds. ułatwień dostępu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.