PS Plus Premium i Extra straci 10 gier w lipcu 2023 roku. Największy hit usługi znika z oferty!

PS Plus Extra i Premium

Według nieoficjalnych informacji abonenci PlayStation Plus Essential otrzymają w lipcu 2023 roku fenomenalny zestaw gier. Tymczasem okazuje się, że subskrybenci PlayStation Plus Extra i Premium stracą w przyszłym miesiącu dostęp do 10 produkcji. Na liście tytułów znajdziemy ubiegłoroczny hit, który podbił serca klientów Sony.

W lipcu 2023 roku z PlayStation Plus Premium i Extra zniknie 10 gier, w tym m.in. najpopularniejsza produkcja z usługi Sony

Stray – zwiastun premierowy

Jak informuje serwis Push Square, wśród gier oznaczonych do usunięcia z PlayStation Plus Premium i Extra w lipcu 2023 roku znalazł się największy hit usługi Sony, czyli Stray. Ponadto abonenci japońskiej firmy stracą w przyszłym miesiącu dostęp do m.in. takich tytułów jak Marvel’s Avengers, Borderlands: The Handsome Collection oraz trzech odsłon serii BioShock.

Pełna lista gier oznaczonych do usunięcia z PlayStation Plus Premium i Extra w lipcu 2023 roku prezentuje się natomiast następująco:

  1. BioShock 2 Remastered
  2. BioShock Infinite Remastered
  3. BioShock Remastered
  4. Borderlands: The Handsome Collection
  5. Fluster Cluck
  6. Marvel’s Avengers
  7. Raiden V: Director’s Cut
  8. Rogue Stormers
  9. Saints Row: Gat Out of Hell
  10. Stray

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup PlayStation 5

Na koniec warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu oferta PlayStation Plus Premium i Extra została wzbogacona aż o 28 gier. Do usługi Sony trafiło kilka głośnych produkcji, w tym m.in. takie tytuły jak Far Cry 6, Inscryption, Rogue Legacy 2 czy też Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.